ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

Nemůžete se rozhodnout, jestli si přijít zahrát únikovou hru?

Nikdy jste ji ještě nehráli a máte spoustu nezodpovězených otázek?

Projděte si seznam nejčastějších dotazů, které se k únikovým hrám vážou. Věříme, že vaše rozhodování pak bude určitě snazší.

 

Máme se dostavit na hru v přesně rezervovaný čas, nebo je lepší dorazit dříve?

Doporučujeme vám, abyste přišli deset minut před začátkem hry. Během nich vám budou v krátkosti vysvětlena pravidla, příp. si budete moc odložit věci nebo dojít na toaletu.

Jak si mohu hru zarezervovat?

Hru si můžete zarezervovat prostřednictvím online formuláře, který najdete na webu. Zde si vyberete den a hodinu, kdy chcete hrát. Vyplníte informační formulář, potvrdíte jej a odešlete. Následně od nás obdržíte e-mailem potvrzení o rezervaci hry. V případě, že potvrzovací e-mail do hodiny nedostanete, prosím kontaktujte nás telefonicky, abychom předešli případným problémům s rezervací.

Je možné rezervaci zrušit?

Pokud potřebujete rezervaci zrušit, udělejte to prosím nejpozději 12 hodin před samotným začátkem hry. Rezervaci je potřeba zrušit telefonicky, popř. e-mailem.

 

Kdy a jak se za hru platí?

Poté, co hra skončí, zaplatíte ji v hotovosti u obsluhy Scary Escape. V současné době zatím nepřijímáme platební karty, ani není možnost online plateb.

Pro koho není úniková hra vhodná?

Úniková hra není vhodná pro lidi se srdečními problémy, epilepsií či závažnou klaustrofobií. Úniková hra není bohužel určena ani vozíčkářům.

Máme se bát? Slyšeli jsme, že by mohlo být nebezpečné se únikové hry zúčastnit.

Atmosféra hry má lehce ponurý kontext a pro někoho může být i trochu strašidelná, ale žádné reálné nebezpečí zde nehrozí. Naopak u nás zažijete zábavu a příjemné napětí.

Co když si budu potřebovat odskočit během hry na toaletu?

V našem zázemí máme k dispozici toalety. Doporučujeme vám je ale navštívit raději ještě před vstupem do únikové místnosti.

Co všechno musím vědět a znát, abych mohl hrát únikovou hru? Jsou potřeba nějaké fyzické předpoklady?

Nemějte obavy, k hraní únikových her nejsou potřeba nijak zvláštní znalosti či dovednosti. Stačí trocha selského rozumu, logiky, důvtipu, dobré nálady a partu lidí se kterými si tento nevšední zážitek budete chtít užít.

Je vaše hra vhodná i pro rodiny s malými dětmi?

Dětem do 15 let hru nedoporučujeme. Pokud již ale máte starší děti ve věku cca od 15 let a výše, rádi vás s nimi na únikové hře přivítáme. Věříme, že takto velké děti hra dokáže naplno vtáhnout do děje.

Ještě mi nebylo 18 let. Mohu si jít zahrát vaši únikovou hru s kamarády?

Pokud Ti již bylo 15 let, tak se únikové hry zúčastnit můžeš, nicméně musí být v tvém týmu minimálně jedna osoba starší 18 let.

Co když se mi udělá během hry špatně. Musím v místnosti zůstat až do konce?

Určitě ne. V jakémkoli případě nouze nebo zdravotních problémů je možné se spojit pomocí vysílaček s obsluhou hry, která vás pustí ven a pokud to bude nutné, zavolá pomoc.